Razer kannettavan tietokoneen Blade 15 Base / RZ09-0369x yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Blade 15 Base / RZ09-0369x yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB159NB
66,95 €
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade 15 Base
RZ09-0369x
RZ09-0369x
Korvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
RC30-0351
RZ09-35
RZ09-35
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-RZB159NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188544 |
| Korvaa | RC30-0351 / RZ09-35 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 60.8Wh |
| Mitat | 317.60 x 65.80 x 11.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |