Razer kannettavan tietokoneen Blade 14 2021 / Blade 14 2022 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Razer kannettavan tietokoneen Blade 14 2021 / Blade 14 2022 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB142NB
104,95 €
Razer kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Blade 14 2021
Blade 14 2022
Blade 14 AMD Ryzen 9 5900HX
Blade 14 Ryzen 9 6900HX
Blade 14 Ryzen 9 RTX 3070
Nvidia GeForce RTX 3060
Nvidia GeForce RTX 3070
Nvidia GeForce RTX 3080
rz-09-0307
RZ09-0368
RZ09-0370
RZ09-0370AE23-R3U1
rz09-0370bea3
RZ09-0370BEA3-R3U1
RZ09-0370CEA3-R3U1
RZ09-0427
RZ09-0427EE23-R3U1
RZ09-0427EEM3-R3U1
RZ09-0427NEA3-R3U1
RZ09-0427NEM3-R3U1
RZ09-0427NEQ3-R3U1
RZ09-0427PEA3-R3U1
Blade 14 2022
Blade 14 AMD Ryzen 9 5900HX
Blade 14 Ryzen 9 6900HX
Blade 14 Ryzen 9 RTX 3070
Nvidia GeForce RTX 3060
Nvidia GeForce RTX 3070
Nvidia GeForce RTX 3080
rz-09-0307
RZ09-0368
RZ09-0370
RZ09-0370AE23-R3U1
rz09-0370bea3
RZ09-0370BEA3-R3U1
RZ09-0370CEA3-R3U1
RZ09-0427
RZ09-0427EE23-R3U1
RZ09-0427EEM3-R3U1
RZ09-0427NEA3-R3U1
RZ09-0427NEM3-R3U1
RZ09-0427NEQ3-R3U1
RZ09-0427PEA3-R3U1
Korvattavat Razer kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
RC30-0370
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razer kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-RZB142NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194163 |
| Korvaa | RC30-0370 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 61.6Wh |
| Mitat | 309.00 x 67.15 x 8.20mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |