Razer Blade F1, Blade Pro 2017 4K, Blade Pro 2017 4K I7-7820HK akku 8600mAh
calcActive())">
Razer Blade F1, Blade Pro 2017 4K, Blade Pro 2017 4K I7-7820HK akku 8600mAh
In stock
- SKU
- CS-RBF100NB
132,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Razer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Blade F1
Blade Pro 2017 4K
Blade Pro 2017 4K I7-7820HK
Pro 4K
Razer Blade Pro 2017
RZ09-0166
RZ09-01662E52
RZ09-01662E52-R3U1
RZ09-01662E53
RZ09-01662E53-R3U1
RZ09-01662E54
RZ09-01662E54-R3U1
RZ09-01663E52
RZ09-01663E52-MSU1
RZ09-01663E52-R341
RZ09-01663E52-R3B1
RZ09-01663E52-R3U1
RZ09-01663E53
RZ09-01663E53-MSB1
RZ09-01663E53-MSU1
RZ09-01663E53-R341
RZ09-01663E53-R3B1
RZ09-01663E53-R3G1
RZ09-01663E53-R3U1
RZ09-01663E54
RZ09-01663E54-R3B1
RZ09-01663E54-R3U1
Blade Pro 2017 4K
Blade Pro 2017 4K I7-7820HK
Pro 4K
Razer Blade Pro 2017
RZ09-0166
RZ09-01662E52
RZ09-01662E52-R3U1
RZ09-01662E53
RZ09-01662E53-R3U1
RZ09-01662E54
RZ09-01662E54-R3U1
RZ09-01663E52
RZ09-01663E52-MSU1
RZ09-01663E52-R341
RZ09-01663E52-R3B1
RZ09-01663E52-R3U1
RZ09-01663E53
RZ09-01663E53-MSB1
RZ09-01663E53-MSU1
RZ09-01663E53-R341
RZ09-01663E53-R3B1
RZ09-01663E53-R3G1
RZ09-01663E53-R3U1
RZ09-01663E54
RZ09-01663E54-R3B1
RZ09-01663E54-R3U1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Razer kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
3ICP6/87/62/2
3ICP6/87/62-2
CN-B-7-F1
RZ09-0166
3ICP6/87/62-2
CN-B-7-F1
RZ09-0166
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-RBF100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128145141 |
| Korvaa | RZ09-0166 / 3ICP6/87/62-2 / 3ICP6/87/62/2 / CN-B-7-F1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8600mAh / 98.04Wh |
| Mitat | 359.50 x 78.72 x 13.60mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |