Razer Blade 15 Base RC30-0248 akku 4150mAh
calcActive())">
Razer Blade 15 Base RC30-0248 akku 4150mAh
In stock
- SKU
- CS-RZB158NB
89,95 €
68,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Razer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Blade 15 Base
Hazel Blade 15 Base Stealth 2018
Blade 15 Base 2018 GTX 1660 Ti
Blade 15 Base Model
Blade 15 GTX 1660 Ti
Blade Base 2018 RZ09-02705E76-R3U1
RZ09-02705E75
RZ09-02705E75-R341
RZ09-02705E75-R3B1
RZ09-02705E75-R3U1
RZ09-02705E76
RZ09-02705E76-R3U1
RZ09-02705W75
Hazel Blade 15 RZ09-03006E92
RZ09-03006 92
RZ09-03006E92
RZ09-03009
RZ09-03009N76
RZ09-03009E97
Hazel Blade 15 Base Stealth 2018
Blade 15 Base 2018 GTX 1660 Ti
Blade 15 Base Model
Blade 15 GTX 1660 Ti
Blade Base 2018 RZ09-02705E76-R3U1
RZ09-02705E75
RZ09-02705E75-R341
RZ09-02705E75-R3B1
RZ09-02705E75-R3U1
RZ09-02705E76
RZ09-02705E76-R3U1
RZ09-02705W75
Hazel Blade 15 RZ09-03006E92
RZ09-03006 92
RZ09-03006E92
RZ09-03009
RZ09-03009N76
RZ09-03009E97
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Razer kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
RC30-0270
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-RZB158NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170723 |
| Korvaa | RC30-0270 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 63.91Wh |
| Mitat | 243.40 x 62.10 x 11.35mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |