Panasonic Toughbook CF54 akku 4200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
Toughbook CF54
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CF-VZSU0GJS
CF-VZSU0GW
CF-VZSU0KJS
CF-VZSU0KR
CF-VZSU0KW
CF-VZSU0LW
CF-VZSU0PJS
CF-VZSU0PK
CF-VZSU0PR
CF-VZSU0PW
CF-VZSUOGW
CF-VZSUOLW
CF-VZSUOPW
CF-VZSU0GW
CF-VZSU0KJS
CF-VZSU0KR
CF-VZSU0KW
CF-VZSU0LW
CF-VZSU0PJS
CF-VZSU0PK
CF-VZSU0PR
CF-VZSU0PW
CF-VZSUOGW
CF-VZSUOLW
CF-VZSUOPW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-PNF540NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188568 |
| Korvaa | CF-VZSU0GJS / CF-VZSU0GW / CF-VZSU0KJS / CF-VZSU0KR / CF-VZSU0KW / CF-VZSU0LW / CF-VZSU0PJS / CF-VZSU0PK / CF-VZSU0PR / CF-VZSU0PW / CF-VZSUOGW / CF-VZSUOLW / CF-VZSUOPW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 46.62Wh |
| Mitat | 140.80 x 71.80 x 19.50mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |