Panasonic Toughbook CF19 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
Toughbook CF19
CF-19EHG68TE
CF-19FHGAXT2
CF-19KDR78CE
CF-19LDRZX6M
CF-19RDRAHFF
CF-19R1FEG1M
CF-19 Mk3
Toughbook CF-19
CF-19EHG68TE
CF-19FHGAXT2
CF-19KDR78CE
CF-19LDRZX6M
CF-19RDRAHFF
CF-19R1FEG1M
CF-19 Mk3
Toughbook CF-19
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CF-VZSU28
CF-VZSU48
CF-VZSU48U
CF-VZSU50
CFVZSU48
CF-VZSU48
CF-VZSU48U
CF-VZSU50
CFVZSU48
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CRF9NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040347 |
| Korvaa | CF-VZSU28 / CF-VZSU48 / CF-VZSU48U / CF-VZSU50 / CFVZSU48 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 148.07 x 58.80 x 20.84mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |