Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
calcActive())">
Panasonic Toughbook CF18, Toughbook CF-18, Toughbook CF-18D akku 7400mAh
In stock
- SKU
- CS-CRU30NB
67,95 €
60,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
Toughbook CF18
Toughbook CF-18
Toughbook CF-18D
Toughbook CF-18F
Toughbook CF-18
Toughbook CF-18D
Toughbook CF-18F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CF-VZSU30
CF-VZSU30A
CF-VZSU30B
CF-VZSU30U
CF-VZSU30A
CF-VZSU30B
CF-VZSU30U
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CRU30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128117735 |
| Korvaa | CF-VZSU30 / CF-VZSU30A / CF-VZSU30U / CF-VZSU30B |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 54.76Wh |
| Mitat | 143.11 x 58.93 x 21.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |