Panasonic kannettavan tietokoneen Toughpad FZ-M1 / FZ-B2 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughpad FZ-M1 / FZ-B2 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-PNB200NB
137,95 €
110,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughpad FZ-M1
FZ-B2
Toughpad FZ-M1C
Toughpad FZ-B2
FZ-M1C
FZ-M1
FZ-B2
Toughpad FZ-M1C
Toughpad FZ-B2
FZ-M1C
FZ-M1
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FZ-VZSU94K
FZ-VZSU95K
FZ-VZSU95Q
PAFZVZSU95W
FZ-VZSU94R
FZ-VZSU94Q
FZ-VZSU94W
FZ-VZSU95W
FZ-VZSU94
FZ-VZSU0HW
FZ-VZSU95
FZ-VZSU94JS
FZ-VZSU95JS
FZ-VZSU95R
FZ-VZSU95K
FZ-VZSU95Q
PAFZVZSU95W
FZ-VZSU94R
FZ-VZSU94Q
FZ-VZSU94W
FZ-VZSU95W
FZ-VZSU94
FZ-VZSU0HW
FZ-VZSU95
FZ-VZSU94JS
FZ-VZSU95JS
FZ-VZSU95R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNB200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206477 |
| Korvaa | FZ-VZSU94K / FZ-VZSU95K / FZ-VZSU95Q / PAFZVZSU95W / FZ-VZSU94R / FZ-VZSU94Q / FZ-VZSU94W / FZ-VZSU95W / FZ-VZSU94 / FZ-VZSU0HW / FZ-VZSU95 / FZ-VZSU94JS / FZ-VZSU95JS / FZ-VZSU95R |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.04Wh |
| Mitat | 99.30 x 71.80 x 11.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |