Panasonic kannettavan tietokoneen Toughpad FZ-A2 / Toughbook CF-20A0205TD yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughpad FZ-A2 / Toughbook CF-20A0205TD yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-PNF200NB
233,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughpad FZ-A2
Toughbook CF-20A0205TD
Toughbook CF-20E5108TG
CF-VEK2
Toughbook CF-20A5108TD
Toughbook CF-20C0205NG
Toughpad FZ-A2A211CA3
Toughbook CF-20
Toughbook CF-20C0205TD
Toughbook CF-20A0205TG
Toughpad FZ-A2A200GA3
Toughbook CF-20C5108TD
Toughbook CF-20A0205NG
Toughbook CF-20A0255NG
Toughpad FZ-A2A200CA3
Toughpad FZ-A2A203CA3
Toughbook CF-20A0205TD
Toughbook CF-20E5108TG
CF-VEK2
Toughbook CF-20A5108TD
Toughbook CF-20C0205NG
Toughpad FZ-A2A211CA3
Toughbook CF-20
Toughbook CF-20C0205TD
Toughbook CF-20A0205TG
Toughpad FZ-A2A200GA3
Toughbook CF-20C5108TD
Toughbook CF-20A0205NG
Toughbook CF-20A0255NG
Toughpad FZ-A2A200CA3
Toughpad FZ-A2A203CA3
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU0QJS
CF-VZSU0QK
CF-VZSU0QW-4
CF-VZSU0QW
CF-VZSU0QR
CF-VZSU0QQ
CF-VZSU0QK
CF-VZSU0QW-4
CF-VZSU0QW
CF-VZSU0QR
CF-VZSU0QQ
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNF200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206484 |
| Korvaa | CF-VZSU0QJS / CF-VZSU0QK / CF-VZSU0QW-4 / CF-VZSU0QW / CF-VZSU0QR / CF-VZSU0QQ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 29.64Wh |
| Mitat | 200.10 x 80.50 x 9.20mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |