Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook FZ-55 MK1 / Toughbook FZ-55 MK2 yhteensopiva akku 6200mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook FZ-55 MK1 / Toughbook FZ-55 MK2 yhteensopiva akku 6200mAh
In stock
- SKU
- CS-PNZ550NB
233,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughbook FZ-55 MK1
Toughbook FZ-55 MK2
Toughbook FZ-55 MK3
Toughbook FZ-55 MK2
Toughbook FZ-55 MK3
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FZ-VSD55151W
FZ-VZSU1HU
FZ-VZSU1HU
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNZ550NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128219286 |
| Korvaa | FZ-VSD55151W / FZ-VZSU1HU |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 66.96Wh |
| Mitat | 155.10 x 70.00 x 23.20mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |