Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-N10 / Toughbook CF-S10 yhteensopiva akku 11600mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-N10 / Toughbook CF-S10 yhteensopiva akku 11600mAh
In stock
- SKU
- CS-CRN100NB
64,95 €
52,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughbook CF-N10
Toughbook CF-S10
Toughbook CF-S10
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU59U
CF-VZSU60AJS
CF-VZSU60U
CF-VZSU61AJS
CF-VZSU61U
CF-VZSU62U
CF-VZSU64AJS
CF-VZSU64U
CF-VZSU60AJS
CF-VZSU60U
CF-VZSU61AJS
CF-VZSU61U
CF-VZSU62U
CF-VZSU64AJS
CF-VZSU64U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-CRN100NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150817 |
| Korvaa | CF-VZSU59U / CF-VZSU60AJS / CF-VZSU60U / CF-VZSU61AJS / CF-VZSU61U / CF-VZSU62U / CF-VZSU64AJS / CF-VZSU64U |
| Kapasiteetti (mAh) | 11600mAh / 83.52Wh |
| Mitat | 136.52 x 87.35 x 24.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |