Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-33LEHFAT3 / Toughbook CF-33mk1 yhteensopiva akku 1950mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen Toughbook CF-33LEHFAT3 / Toughbook CF-33mk1 yhteensopiva akku 1950mAh
In stock
- SKU
- CS-PNF330NB
233,95 €
197,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Toughbook CF-33LEHFAT3
Toughbook CF-33mk1
Toughbook CF-33AEHFATG
Toughbook CF-33AEHFZTG
Toughbook CF-33LEHGAT3
Toughbook CF-33
Toughbook CF-33AEQGATG
Toughbook CF-33AEHGATG
Toughbook CF-33AEHFZTN
Toughbook CF-33LEQGAT3
Toughbook CF-33mk1
Toughbook CF-33AEHFATG
Toughbook CF-33AEHFZTG
Toughbook CF-33LEHGAT3
Toughbook CF-33
Toughbook CF-33AEQGATG
Toughbook CF-33AEHGATG
Toughbook CF-33AEHFZTN
Toughbook CF-33LEQGAT3
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU1AJS
CF-VZSU1AW
CF-VZSU1AR
CF-VZSU1AW
CF-VZSU1AR
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-PNF330NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206491 |
| Korvaa | CF-VZSU1AJS / CF-VZSU1AW / CF-VZSU1AR |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 21.65Wh |
| Mitat | 123.40 x 91.70 x 11.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |