Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G2D / FZ-G2E yhteensopiva akku 6200mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G2D / FZ-G2E yhteensopiva akku 6200mAh
In stock
- SKU
- CS-FNG200NB
209,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FZ-G2D
FZ-G2E
FZ-G2K
Toughbook FZ-G2D
Toughbook FZ-G2E
Toughbook FZ-G2K
Toughbook G2
FZ-G2E
FZ-G2K
Toughbook FZ-G2D
Toughbook FZ-G2E
Toughbook FZ-G2K
Toughbook G2
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FZ-VZSU1VU
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-FNG200NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128225089 |
| Korvaa | FZ-VZSU1VU |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 66.96Wh |
| Mitat | 154.00 x 82.70 x 21.40mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |