Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G1N / FZ-G1R yhteensopiva akku 9600mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G1N / FZ-G1R yhteensopiva akku 9600mAh
In stock
- SKU
- CS-CRF100HB
186,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FZ-G1N
FZ-G1R
iCON CS35 10
FZ-G1A
FZ-G1B
FZ-G1C
FZ-G1F
FZ-G1L
FZ-G1M
FZ-G1J
FZ-G1K
Toughpad FZ-G1
FZ-G1R
iCON CS35 10
FZ-G1A
FZ-G1B
FZ-G1C
FZ-G1F
FZ-G1L
FZ-G1M
FZ-G1J
FZ-G1K
Toughpad FZ-G1
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
FZ-VZSU84AK
FZ-VZSU84R
FZ-VSU84U
FZ-VZSU84A2U
FZ-VZSU88U
FZ-VZSU84AR
FZ-VZSU84U
FZ-VZSU84A2R
FZ-VZSU84R
FZ-VSU84U
FZ-VZSU84A2U
FZ-VZSU88U
FZ-VZSU84AR
FZ-VZSU84U
FZ-VZSU84A2R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-CRF100HB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206514 |
| Korvaa | FZ-VSU84U / FZ-VZSU84A2U / FZ-VZSU88U / FZ-VZSU84AR / FZ-VZSU84U / FZ-VZSU84A2R / FZ-VZSU84R / FZ-VZSU84AK |
| Kapasiteetti (mAh) | 9600mAh / 106.56Wh |
| Mitat | 155.00 x 123.20 x 21.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |