Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G1 / Toughbook G1 yhteensopiva akku 9600mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen FZ-G1 / Toughbook G1 yhteensopiva akku 9600mAh
In stock
- SKU
- CS-FNG100NB-DG
139,95 €
119,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FZ-G1
Toughbook G1
Toughbook G1
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU88U
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-FNG100NB-DG |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.1V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128225096 |
| Korvaa | CF-VZSU88U |
| Kapasiteetti (mAh) | 9600mAh / 106.56Wh |
| Mitat | 154.20 x 123.00 x 21.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |