Panasonic kannettavan tietokoneen CF-MX3 / CF-MX4 yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Panasonic kannettavan tietokoneen CF-MX3 / CF-MX4 yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-CRM400NB
71,95 €
59,95 €
Panasonic kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CF-MX3
CF-MX4
CF-MX5
Toughbook CF-MX3
Toughbook CF-MX4
Toughbook CF-MX5
CF-MX4
CF-MX5
Toughbook CF-MX3
Toughbook CF-MX4
Toughbook CF-MX5
Korvattavat Panasonic kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CF-VZSU92
CF-VZSU92E
CF-VZSU92JS
CF-VZSU92R
CF-VZSU93JS
VZSU92
VZSU92JS
CF-VZSU92E
CF-VZSU92JS
CF-VZSU92R
CF-VZSU93JS
VZSU92
VZSU92JS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Panasonic kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mal…
| SKU | CS-CRM400NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153160 |
| Korvaa | CF-VZSU92 / CF-VZSU92E / CF-VZSU92JS / CF-VZSU92R / CF-VZSU93JS / VZSU92JS |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 31.68Wh |
| Mitat | 162.40 x 87.00 x 9.24mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |