Panasonic CF-H1, CF-U1, Toughbook CF-H1 akku 3200mAh
calcActive())">
Panasonic CF-H1, CF-U1, Toughbook CF-H1 akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-CRH10NB
67,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kannettavien tietokoneiden kanssa:
CF-H1
CF-U1
Toughbook CF-H1
Toughbook CF-U1
CF-U1
Toughbook CF-H1
Toughbook CF-U1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
CF-VZSU53AW
CF-VZSU53JS
CF-VZSU53W
CF-VZSU53JS
CF-VZSU53W
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CRH10NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071334 |
| Korvaa | CF-VZSU53W / CF-VZSU53JS / CF-VZSU53AW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 77.92 x 40.16 x 24.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |