NEC S5100, S5200 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien NEC kannettavien tietokoneiden kanssa:
S5100
S5200
S5200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat NEC alkuperäisakut:
6Z05726ZB
OP-570-76942
PC-VP-BP45
PC-VP-BP41
OP-540-76940
OP-570-76940
OP-570-76942
PC-VP-BP45
PC-VP-BP41
OP-540-76940
OP-570-76940
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NES510NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071518 |
| Mitat | 202.06 x 51.20 x 20.93mm |
| Korvaa | 6Z05726ZB / OP-570-76942 / PC-VP-BP45 / PC-VP-BP41 / OP-540-76940 / OP-570-76940 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |