MSI Windpad 110 akku 4200mAh mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
Windpad 110
Windpad 110w
WindPad 110W-014US
Windpad 110w
WindPad 110W-014US
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MSI alkuperäisakut:
BTY-S19
925TA026F
40033906
925TA026F
40033906
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MSW110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072584 |
| Mitat | 143.35 x 109.05 x 8.05mm |
| Korvaa | BTY-S19 / 925TA026F / 40033906 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 31.08Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |