MSI kannettavan tietokoneen PS42 8RC-027tw / PS42 8RB/8M yhteensopiva akku 3250mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen PS42 8RC-027tw / PS42 8RB/8M yhteensopiva akku 3250mAh
In stock
- SKU
- CS-MSG420NB
64,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PS42 8RC-027tw
PS42 8RB/8M
PS42 8M-416th
PS42 Modern 8RC
PS42 8M-064
PS42 8M-437
PS42 8RC-035
PS42 8RB-060
PS42 Modern-200
PS42 8MO
PS42 8M-211PH
PS42 8RA-028PT
PS42 8RC-072es
PS42 8RO
PS42 8RC-009nl
PS42 8MO-409TW
PS42 8M-237au
PS42 8RA-052JP
PS42 Modern 8RA-022es
Modern 14 A10RB-459US
PS42 8RC-018cz
PS42 8RA
PS42 8M-288vn
PS42 8RA-074In
PS42 Modern 8RA-074IN
PS42 8M
PS42 8RC-034au
MS-14B1
PS42 8M-432
PS42 Modern-074
PS42 8M-097ca
PS42 8RA-018TW
PS42 8RC-036id
MS-14B2
PS42 8RC-001es
PS42 Modern 8MO
PS42 8M-232ne
PS42 8RA-044VN
PS42 Modern 8RA
Modern 14 A10RB
PS42 8RC-013nl
MS-14B3
PS42 8M-240IN
PS42 8RA-056TW
PS42 Modern 8RA-062tr
PS42
PS42 8RB
PS42 8RB Prestige
PS42 Modern
PS42 8RB-059
PS42 8RC
PS42 8RB/8M
PS42 8M-416th
PS42 Modern 8RC
PS42 8M-064
PS42 8M-437
PS42 8RC-035
PS42 8RB-060
PS42 Modern-200
PS42 8MO
PS42 8M-211PH
PS42 8RA-028PT
PS42 8RC-072es
PS42 8RO
PS42 8RC-009nl
PS42 8MO-409TW
PS42 8M-237au
PS42 8RA-052JP
PS42 Modern 8RA-022es
Modern 14 A10RB-459US
PS42 8RC-018cz
PS42 8RA
PS42 8M-288vn
PS42 8RA-074In
PS42 Modern 8RA-074IN
PS42 8M
PS42 8RC-034au
MS-14B1
PS42 8M-432
PS42 Modern-074
PS42 8M-097ca
PS42 8RA-018TW
PS42 8RC-036id
MS-14B2
PS42 8RC-001es
PS42 Modern 8MO
PS42 8M-232ne
PS42 8RA-044VN
PS42 Modern 8RA
Modern 14 A10RB
PS42 8RC-013nl
MS-14B3
PS42 8M-240IN
PS42 8RA-056TW
PS42 Modern 8RA-062tr
PS42
PS42 8RB
PS42 8RB Prestige
PS42 Modern
PS42 8RB-059
PS42 8RC
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M48
4ICP5/41/119
4ICP5/41/119
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSG420NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155553 |
| Korvaa | BTY-M48,4ICP5/41/119 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3250mAh / 49.4Wh |
| Mitat | 286.60 x 92.40 x 5.75mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |