MSI kannettavan tietokoneen Modern 14 B11MOU-861IN / Modern 14 B11MOU-1064XES yhteensopiva akku 3300mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen Modern 14 B11MOU-861IN / Modern 14 B11MOU-1064XES yhteensopiva akku 3300mAh
In stock
- SKU
- CS-MSR141NB
66,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Modern 14 B11MOU-861IN
Modern 14 B11MOU-1064XES
Modern 14 B11
Modern 14 B11MOU-862IN
Modern 14 B11MOU-852VN
Modern 14 B11MOU-636RU
Modern 14 B11MOU-1025
Modern 14 B11MOU-638IN
Modern 14 B11MOU-1071TW
Modern 14 B11MOU-869MY
Modern 14 B11MOU-637IN
Modern 14 B11MOU-1047SG
Modern 14 B11MOU-485XES
Modern 14 B11MOU-1004PH
Modern 14 B11MOU
Modern 14 B11MOU-834CA
Modern 14 B11MOU-896PH
Modern 14 B11MOU-1072TW
Modern 14 B11MOU-822ZA
Modern 14 B11MOU-473IN
Modern 14 B11MOU-1085HK
Modern 14 B11MOU-477IN
Modern 14 B11MOU-1064XES
Modern 14 B11
Modern 14 B11MOU-862IN
Modern 14 B11MOU-852VN
Modern 14 B11MOU-636RU
Modern 14 B11MOU-1025
Modern 14 B11MOU-638IN
Modern 14 B11MOU-1071TW
Modern 14 B11MOU-869MY
Modern 14 B11MOU-637IN
Modern 14 B11MOU-1047SG
Modern 14 B11MOU-485XES
Modern 14 B11MOU-1004PH
Modern 14 B11MOU
Modern 14 B11MOU-834CA
Modern 14 B11MOU-896PH
Modern 14 B11MOU-1072TW
Modern 14 B11MOU-822ZA
Modern 14 B11MOU-473IN
Modern 14 B11MOU-1085HK
Modern 14 B11MOU-477IN
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M493
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSR141NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204268 |
| Korvaa | BTY-M493 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 37.62Wh |
| Mitat | 251.10 x 94.80 x 5.80mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |