MSI kannettavan tietokoneen GS65 / GS65 Stealth Thin yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen GS65 / GS65 Stealth Thin yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-MSP650NB
59,95 €
50,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GS65
GS65 Stealth Thin
GS65 Stealth Thin 9RE-051US
P65
P65 Creator 8RF
PS63
GS65 Stealth Thin
GS65 Stealth Thin 9RE-051US
P65
P65 Creator 8RF
PS63
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M6L
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSP650NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154143 |
| Korvaa | BTY-M6L |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 79.04Wh |
| Mitat | 335.50 x 81.60 x 7.35mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |