MSI kannettavan tietokoneen GS40 / GS40 6QD yhteensopiva akku 8000mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen GS40 / GS40 6QD yhteensopiva akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-MSG430NB
58,95 €
50,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GS40
GS40 6QD
GS40 6QD Phantom
GS40 6QD-002TW
GS40 6QD-006CZ
GS40 6QD-012TW
GS40 6QE
GS40 6QE Phantom
GS40 6QE Phantom Notebook
GS40 6QE(Phantom)-027
GS40 6QE-006XCN
GS40 6QE-007AU
GS40 6QE-009XTH
GS40 6QE-011NE
GS40 6QE-012NL
GS40 6QE-013BE
GS40 6QE-014FR
GS40 6QE-014FR Phantom
GS40 6QE-015FR
GS40 6QE-017XPL
GS40 6QE-019RU
GS40 6QE-019RU PHANTOM
GS40 6QE-020RU
GS40 6QE-020RU PHANTOM
GS40 6QE-026CZ
GS40 6QE-026CZ PHANTOM
GS40 6QE-027UK
GS40 6QE-028UK
GS40 6QE-032ZA
GS40 6QE-041ES
GS40 6QE-053UK
GS40 6QE-055XCN
GS40 6QE-079NL
GS40 6QE-081MY
GS40 6QE-090UK
GS40 6QE16H11
GS40 6QE16H21
GS40 6QE-215X
GS40 6QE-228AU
GS40 6QE-230CZ
GS40 6QE81FD
GS40 PHANTOM-001
GS40-6QE
GS40-6QE-027UK
GS40-6QE16H11
GS40-6QE16H21
GS40-6QE81FD
GS43
GS43 6RE-025AU
GS43 7RE
GS43 7RE PHANTOM PRO-074AU
GS43 Phantom Pro 006
GS43VR
GS43VR 6RE
GS43VR 6RE Phantom Pro
GS43VR 6RE(Phantom Pro)-002UK
GS43VR 6RE(PHANTOM PRO)-022SG
GS43VR 6RE-002UK
GS43VR 6RE-006US
GS43VR 6RE-007RU
GS43VR 6RE-007RU PHANTOM PRO
GS43VR 6RE-008NE
GS43VR 6RE-009NL
GS43VR 6RE-009NL PHANTOM PRO
GS43VR 6RE-021CZ
GS43VR 6RE-037FR
GS43VR 6RE-045CN
GS43VR 6RE-053ES
GS43VR 6RE16H21
GS43VR 6RE16H21(0014A3-SKU1)
GS43VR 6REAC16H21
GS43VR 6REAC16H21(0014A3-SKU31
GS43VR 7RE
GS43VR 7RE PHANTOM PRO
GS43VR 7RE PHANTOM PRO-7RE-064
GS43VR 7RE(Phantom Pro)-061UK
GS43VR 7RE-045CN
GS43VR 7RE-062
GS43VR 7RE-064
GS43VR 7RE-077TW
GS43VR 7RE-203XES
GS43VR 7RE-220CN
GS43VR PHANTOM PRO-069
GS43VR PHANTOM PRO-210
GS43VR-6RE
GS43VR-6RE16H21
GS43VR-6REAC16H21
GS43VR-7RE
GS43VR-7RE-062
GS43VR-7RE-064
MS-14A1
MS-14A2
MS-14A3
GS40 6QD
GS40 6QD Phantom
GS40 6QD-002TW
GS40 6QD-006CZ
GS40 6QD-012TW
GS40 6QE
GS40 6QE Phantom
GS40 6QE Phantom Notebook
GS40 6QE(Phantom)-027
GS40 6QE-006XCN
GS40 6QE-007AU
GS40 6QE-009XTH
GS40 6QE-011NE
GS40 6QE-012NL
GS40 6QE-013BE
GS40 6QE-014FR
GS40 6QE-014FR Phantom
GS40 6QE-015FR
GS40 6QE-017XPL
GS40 6QE-019RU
GS40 6QE-019RU PHANTOM
GS40 6QE-020RU
GS40 6QE-020RU PHANTOM
GS40 6QE-026CZ
GS40 6QE-026CZ PHANTOM
GS40 6QE-027UK
GS40 6QE-028UK
GS40 6QE-032ZA
GS40 6QE-041ES
GS40 6QE-053UK
GS40 6QE-055XCN
GS40 6QE-079NL
GS40 6QE-081MY
GS40 6QE-090UK
GS40 6QE16H11
GS40 6QE16H21
GS40 6QE-215X
GS40 6QE-228AU
GS40 6QE-230CZ
GS40 6QE81FD
GS40 PHANTOM-001
GS40-6QE
GS40-6QE-027UK
GS40-6QE16H11
GS40-6QE16H21
GS40-6QE81FD
GS43
GS43 6RE-025AU
GS43 7RE
GS43 7RE PHANTOM PRO-074AU
GS43 Phantom Pro 006
GS43VR
GS43VR 6RE
GS43VR 6RE Phantom Pro
GS43VR 6RE(Phantom Pro)-002UK
GS43VR 6RE(PHANTOM PRO)-022SG
GS43VR 6RE-002UK
GS43VR 6RE-006US
GS43VR 6RE-007RU
GS43VR 6RE-007RU PHANTOM PRO
GS43VR 6RE-008NE
GS43VR 6RE-009NL
GS43VR 6RE-009NL PHANTOM PRO
GS43VR 6RE-021CZ
GS43VR 6RE-037FR
GS43VR 6RE-045CN
GS43VR 6RE-053ES
GS43VR 6RE16H21
GS43VR 6RE16H21(0014A3-SKU1)
GS43VR 6REAC16H21
GS43VR 6REAC16H21(0014A3-SKU31
GS43VR 7RE
GS43VR 7RE PHANTOM PRO
GS43VR 7RE PHANTOM PRO-7RE-064
GS43VR 7RE(Phantom Pro)-061UK
GS43VR 7RE-045CN
GS43VR 7RE-062
GS43VR 7RE-064
GS43VR 7RE-077TW
GS43VR 7RE-203XES
GS43VR 7RE-220CN
GS43VR PHANTOM PRO-069
GS43VR PHANTOM PRO-210
GS43VR-6RE
GS43VR-6RE16H21
GS43VR-6REAC16H21
GS43VR-7RE
GS43VR-7RE-062
GS43VR-7RE-064
MS-14A1
MS-14A2
MS-14A3
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M47
BTY-M47(2ICP5/73/95-2)
BTY-M47(2ICP5/73/95-2)
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSG430NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155546 |
| Korvaa | BTY-M47 / BTY-M47(2ICP5/73/95-2) |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 60.8Wh |
| Mitat | 222.00 x 73.00 x 9.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |