MSI kannettavan tietokoneen GP66 / GP76 yhteensopiva akku 4100mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen GP66 / GP76 yhteensopiva akku 4100mAh
In stock
- SKU
- CS-MSP660NB
91,95 €
75,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GP66
GP76
Leopard 10UG
GP76
Leopard 10UG
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M57
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSP660NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174066 |
| Korvaa | BTY-M57 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 62.32Wh |
| Mitat | 335.00 x 82.20 x 8.30mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |