MSI kannettavan tietokoneen GE40 2PC-486XCN / GE40 20C-002CN yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen GE40 2PC-486XCN / GE40 20C-002CN yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-MSG400NB
66,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GE40 2PC-486XCN
GE40 20C-002CN
GE40-i760M2811
GE40 20L-235XCN
GE40 20C-213CN
GE40 20C-456XCN
X460DX-52414G64SX
GE40 20PC-490XCN
GE40 20C-209CN
GE40
X460DX-008US
X460DX-007US
X460-004US
X460DX-006US
X-slim X460
X-slim X460dx
GE40 20C-002CN
GE40-i760M2811
GE40 20L-235XCN
GE40 20C-213CN
GE40 20C-456XCN
X460DX-52414G64SX
GE40 20PC-490XCN
GE40 20C-209CN
GE40
X460DX-008US
X460DX-007US
X460-004US
X460DX-006US
X-slim X460
X-slim X460dx
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M46
925T2015F
925T2015F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSG400NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170945 |
| Korvaa | BTY-M46 / 925T2015F |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 270.00 x 48.40 x 27.60mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |