MSI kannettavan tietokoneen Creator 15 A10sdt / Creator 15 A10sdt-065es yhteensopiva akku 5900mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen Creator 15 A10sdt / Creator 15 A10sdt-065es yhteensopiva akku 5900mAh
In stock
- SKU
- CS-MSH660NB
77,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Creator 15 A10sdt
Creator 15 A10sdt-065es
Creator 15 A10sdt-263cz
Creator 15 A10se ms-16v2
Creator 15 A10se-265es
Creator 15 A10set
Creator 15 A10set-082es
Creator 15 A10sfs
Creator 15 A10sfs-027pl
Creator 15 A10sft
Creator 15 A10sft-228it
Creator 15 A10sgs
Ge66 10sfs-072 Raider
Ge66 Dragonshield 10sfs
Ge66 Dragonshield 10sfs-440it
Ge66 Dragonshield 10sgs
Ge66 Raider
Ge66 Raider 10se
Ge66 Raider 10sfs-007cn
Ge66 Raider 10sgs
Ge76 Raider 10uh Creator 15
Ge76 Raider 11uh
Ge76 Raider 11ux
Gs66 10sf-067
Gs66 10sgs
Gs66 Stealth
Gs66 Stealth 10sd
Gs66 Stealth 10se-045
Gs66 Stealth 10sfs
Gs66 Stealth 10sfs-064it
Gs66 Stealth 10sgs
Gs66 Stealth 10sgs-016fr
Gs66 Stealth 10sgs-219es
Gs66 Stealth 10si
Gs66 Stealth 10ug
ms-1541
ms-16v1
ms-16v2
Ws66 10tmt-207us
Creator 15 A10sdt-065es
Creator 15 A10sdt-263cz
Creator 15 A10se ms-16v2
Creator 15 A10se-265es
Creator 15 A10set
Creator 15 A10set-082es
Creator 15 A10sfs
Creator 15 A10sfs-027pl
Creator 15 A10sft
Creator 15 A10sft-228it
Creator 15 A10sgs
Ge66 10sfs-072 Raider
Ge66 Dragonshield 10sfs
Ge66 Dragonshield 10sfs-440it
Ge66 Dragonshield 10sgs
Ge66 Raider
Ge66 Raider 10se
Ge66 Raider 10sfs-007cn
Ge66 Raider 10sgs
Ge76 Raider 10uh Creator 15
Ge76 Raider 11uh
Ge76 Raider 11ux
Gs66 10sf-067
Gs66 10sgs
Gs66 Stealth
Gs66 Stealth 10sd
Gs66 Stealth 10se-045
Gs66 Stealth 10sfs
Gs66 Stealth 10sfs-064it
Gs66 Stealth 10sgs
Gs66 Stealth 10sgs-016fr
Gs66 Stealth 10sgs-219es
Gs66 Stealth 10si
Gs66 Stealth 10ug
ms-1541
ms-16v1
ms-16v2
Ws66 10tmt-207us
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
BTY-M6M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSH660NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173946 |
| Korvaa | BTY-M6M |
| Kapasiteetti (mAh) | 5900mAh / 89.68Wh |
| Mitat | 333.70 x 82.00 x 8.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |