MSI kannettavan tietokoneen Alpha 15 A3DDK / Alpha 15 A4DEK yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
MSI kannettavan tietokoneen Alpha 15 A3DDK / Alpha 15 A4DEK yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-MSH150NB
91,95 €
MSI kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Alpha 15 A3DDK
Alpha 15 A4DEK
Alpha 15 B5EEK
Alpha 15 B5Ex
Alpha 15 A4DEK
Alpha 15 B5EEK
Alpha 15 B5Ex
Korvattavat MSI kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
925QA055H
BTY-M55
BTY-M55
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu MSI kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikood…
| SKU | CS-MSH150NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174042 |
| Korvaa | BTY-M55 / 925QA055H |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 89.32Wh |
| Mitat | 303.60 x 82.00 x 9.60mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |