MSI 16H2, 16H4, GS60 akku 4100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien MSI kannettavien tietokoneiden kanssa:
16H2
16H4
GS60
GS60 2PC-010CN
GS60 2PC-279XCN
GS60 2PE-280CN
GS60 2PL-006XCN
GS60 2QC-022XCN
GS60 2QD-478CN
GS60 2QE-215CN
GS60 6QC-070XCN
GS60 6QC-257XCN
GS60 6QE-090CN
GS60 6QE-243CN
GS60 Ghost Pro 3K-097
GS60 Ghost Pro 4K-053
GS60 Ghost Pro 4k-605
GS60 Ghost Pro-606
GS60 Ghost-003 9S7-16H212-003
GS60 Ghost-265
GS60 Ghost-607 9S7-16H515-607
PX60
PX60 6QE
PX60-2QDi716H11
PX60-2QDi781
PX60-6QD002US
S60 Ghost Pro-002
16H4
GS60
GS60 2PC-010CN
GS60 2PC-279XCN
GS60 2PE-280CN
GS60 2PL-006XCN
GS60 2QC-022XCN
GS60 2QD-478CN
GS60 2QE-215CN
GS60 6QC-070XCN
GS60 6QC-257XCN
GS60 6QE-090CN
GS60 6QE-243CN
GS60 Ghost Pro 3K-097
GS60 Ghost Pro 4K-053
GS60 Ghost Pro 4k-605
GS60 Ghost Pro-606
GS60 Ghost-003 9S7-16H212-003
GS60 Ghost-265
GS60 Ghost-607 9S7-16H515-607
PX60
PX60 6QE
PX60-2QDi716H11
PX60-2QDi781
PX60-6QD002US
S60 Ghost Pro-002
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat MSI kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
BTY-M6F
MS-16H2
MS-16H2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-MSR600NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135920 |
| Korvaa | BTY-M6F / MS-16H2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 46.74Wh |
| Mitat | 220.30 x 157.00 x 5.16mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |