Medion P6620 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD97110
MD97710
WIM2150
WIM-2150
WIM2180
WIM-2180
MD97007
MD97090
MD97358
MD97440
MD97446
MD97460
MD97620
MD97760
MD98340
Akoya E6210
Akoya E6211
Akoya E6212
P6611
P6612
P6613
P6618
P6619
P6620
MD97710
WIM2150
WIM-2150
WIM2180
WIM-2180
MD97007
MD97090
MD97358
MD97440
MD97446
MD97460
MD97620
MD97760
MD98340
Akoya E6210
Akoya E6211
Akoya E6212
P6611
P6612
P6613
P6618
P6619
P6620
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
BTP-D2BM
BTP-DOMM
BTP-CMBM
BTP-CNBM
BTP-CWBM
40026269
40029779
40027608
BTP-DOMM
BTP-CMBM
BTP-CNBM
BTP-CWBM
40026269
40029779
40027608
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD9532NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039273 |
| Mitat | 206.25 x 75.22 x 24.51mm |
| Korvaa | BTP-D2BM / BTP-DOMM / BTP-CMBM / BTP-CNBM / BTP-CWBM / 40026269 / 40029779 / 40027608 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |