Medion MD96442, MD96559, MD96570, MD97900, MD98000 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD96442, MD96559, MD96570, MD97900, MD98000 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-MD9800NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD96442
MD96559
MD96570
MD97900
MD98000
MD96559
MD96570
MD97900
MD98000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
BTP-BGBM
BTP-BFBM
40018875
BTP-BFBM
40018875
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD9800NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128047513 |
| Mitat | 206.32 x 59.18 x 44.99mm |
| Korvaa | BTP-BGBM / BTP-BFBM / 40018875 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |