Medion MD96350 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD96330
MD96350
MD96370
WIM2140
WIM2180
MD96850
MD96780
MD96970
MD97043
MD96623
MD96215
WIM2210
WIM2220
MD96350
MD96370
WIM2140
WIM2180
MD96850
MD96780
MD96970
MD97043
MD96623
MD96215
WIM2210
WIM2220
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
40022954
40022955
40023147
40023713
BTP-BVBM
BTP-BWBM
BTP-BYBM
BTP-BZBM
BTP-C1BM
BTP-CHBM
40022955
40023147
40023713
BTP-BVBM
BTP-BWBM
BTP-BYBM
BTP-BZBM
BTP-C1BM
BTP-CHBM
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD96350NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035619 |
| Mitat | 207.66 x 83.99 x 25.54mm |
| Korvaa | 40022954 / 40022955 / 40023147 / 40023713 / BTP-BVBM / BTP-BWBM / BTP-BYBM / BTP-BZBM / BTP-C1BM / BTP-CHBM / BTP-C2BM / 40026267 / 40024623 / 40025534 / 40024627 / BTP-CPBM / BTP-CJBM |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |