Medion MD96290, MD98300, WIM2160, WAM2030, WAM2040, WAM2070 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD96290, MD98300, WIM2160, WAM2030, WAM2040, WAM2070 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-MD9830NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD96290
MD98300
WIM2160
WAM2030
WAM2040
WAM2070
MD98300
WIM2160
WAM2030
WAM2040
WAM2070
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
BTP-BXBM
BTP-BRBM
BTP-BSBM
BTP-BTBM
MB1X
40022655
40021138
BTP-BRBM
BTP-BSBM
BTP-BTBM
MB1X
40022655
40021138
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD9830NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040378 |
| Mitat | 206.11 x 76.29 x 28.76mm |
| Korvaa | BTP-BXBM / BTP-BRBM / BTP-BSBM / BTP-BTBM / MB1X / 40022655 / 40021138 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |