Medion MD95800,WIM2070, MD95453, MD95454, MD96340 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion MD95800,WIM2070, MD95453, MD95454, MD96340 akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-MD9580NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
MD95800
WIM2070
MD95453
MD95454
MD96340
WIM2070
MD95453
MD95454
MD96340
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
BTP-ABBM
BTP-AABM
40011354
BTP-AABM
40011354
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MD9580NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039280 |
| Mitat | 126.54 x 108.23 x 29.38mm |
| Korvaa | BTP-ABBM / BTP-AABM / 40011354 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |