Medion MAM300, MAM3000, MD5029 akku 4400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kannettavien tietokoneiden kanssa:
Medion:
MAM300MAM3000
MD5029
MD7321
MD7521
MD9535
MD9799
Packard Bell:
Easy Note 3100Easy Note 3102
Easy Note 3131
Easy Note 3138
Easy Note 3750
EasyNote 2800
EasyOne 2101
EasyOne 2120
EasyOne 2121
EasyOne 7321
EasyOne 7521
EasyOne Silver)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
Medion:
4416700000051442670000005
442670040002
442670060001
442870040002
CGR18650HG2
ICR-18650G
OP-570-75102
Packard Bell:
4416700000051442670000005
442670040002
442670060001
442870040002
CGR18650HG2
ICR-18650G
OP-570-75102)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-MT7521NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017806 |
| Korvaa | 442670000005 / 4416700000051 / 442670060001 / 442670040002 / 442870040002 / ICR-18650G / OP-570-75102 / CGR18650HG2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 187.66 x 72.49 x 26.68mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |