Medion Erazer X6805 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Erazer X6805-MD61085
X6807
Erazer X6805
Erazer X15807
MD61573
MD61635
X6807
Erazer X6805
Erazer X15807
MD61573
MD61635
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
40068133
MSN30027092
30027408
MSN30027092
30027408
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MDX680NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156567 |
| Mitat | 196.26 x 89.30 x 10.00mm |
| Korvaa | 40068133 / MSN30027092 / 30027408 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 45.6Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |