Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Valkoinen
calcActive())">
Medion Akoya Mini E1311 akku 4400 mAh - Valkoinen
In stock
- SKU
- CS-MSX400NT
53,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya Mini E1311
Akoya Mini E1312
Akoya Mini E1315
MD97107
MD97295
MD97164
MD97125
MD97127
MD97690
MD971017
MD97411
MD97663
MD97842
MD97931
MD97982
Akoya E6313
Akoya P6512
Akoya Mini E1312
Akoya Mini E1315
MD97107
MD97295
MD97164
MD97125
MD97127
MD97690
MD971017
MD97411
MD97663
MD97842
MD97931
MD97982
Akoya E6313
Akoya P6512
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:
BTY-S14
BTY-S15
40029150
40029231
40029683
E2MS110K2002
E2MS110W2002
E2MS115K2002
BTY-S15
40029150
40029231
40029683
E2MS110K2002
E2MS110W2002
E2MS115K2002
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MSX400NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059387 |
| Mitat | 204.00 x 51.00 x 21.50mm |
| Korvaa | BTY-S14 / BTY-S15 / 40029150 / 40029231 / 40029683 / E2MS110K2002 / E2MS110W2002 / E2MS115K2002 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |