Medion Akoya Mini E1210 akku 6600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
X110
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
BTY-S12
TX2-RTL8187SE
6317A-RTL8187SE
14L-MS6837D1
3715A-MS6837D1
TX2-RTL8187SE
6317A-RTL8187SE
14L-MS6837D1
3715A-MS6837D1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MSU100DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025481 |
| Mitat | 248.00 x 93.00 x 53.00mm |
| Korvaa | BTY-S12 / TX2-RTL8187SE / 6317A-RTL8187SE / 14L-MS6837D1 / 3715A-MS6837D1 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |