LG X120 akku 6600 mAh - Valkoinen
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
X120
X120-L.C7B1A9
X120-L.C7L1A9
X130
X130 10"
X120-G
X120-H
X120-L
X120-N
X130-G
X130-L
X120-L.C7B1A9
X120-L.C7L1A9
X130
X130 10"
X120-G
X120-H
X120-L
X120-N
X130-G
X130-L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:
LBA211EH
LB3211EE
LB3511EE
LB6411EH
LBA211EH
LB3211EE
LB3511EE
LB6411EH
LBA211EH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LGX120HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030782 |
| Mitat | 203.15 x 70.66 x 21.89mm |
| Korvaa | LBA211EH / LB3211EE / LB3511EE / LB6411EH |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |