LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
LG kannettavan tietokoneen P430 / P530 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-LPX430NB
59,95 €
LG kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P430
P530
Xnote P430
Xnote P530
P530
Xnote P430
Xnote P530
Korvattavat LG kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
EAC61679004
GC02001H400
LB3211LK
LB6211LK
GC02001H400
LB3211LK
LB6211LK
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu LG kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-LPX430NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11.1V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224150 |
| Korvaa | EAC61679004 / GC02001H400 / LB3211LK / LB6211LK |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 206.60 x 52.70 x 20.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |