LG kannettavan tietokoneen 15Z90N / 15Z90P yhteensopiva akku 8900mAh
calcActive())">
LG kannettavan tietokoneen 15Z90N / 15Z90P yhteensopiva akku 8900mAh
In stock
- SKU
- CS-LBV722NB
55,95 €
LG kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
15Z90N
15Z90P
15Z990
15ZT90P
16T90P
16Z90P
17Z90N
17Z90P
17Z95N
17Z95P
Gram 15
Gram 16
Gram 17
Gram 17 Ultra
Thin Mobile Client 15
15Z90P
15Z990
15ZT90P
16T90P
16Z90P
17Z90N
17Z90P
17Z95N
17Z95P
Gram 15
Gram 16
Gram 17
Gram 17 Ultra
Thin Mobile Client 15
Korvattavat LG kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
EAC64618302
LBV7227E
LBV7227E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu LG kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-LBV722NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.74V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220701 |
| Korvaa | EAC64618302 / LBV7227E |
| Kapasiteetti (mAh) | 8900mAh / 68.89Wh |
| Mitat | 259.10 x 98.00 x 5.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |