LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
LG kannettavan tietokoneen 15N365-K / 15N365-T yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-HSU415NB
35,95 €
LG kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
15N365-K
15N365-T
15N365-T.AF70L
15N530
15N530-P
15N530-P.AH70K
15N530-P.AH7DK
15N530-R
15N530-U
15N530-X
15ND530
15ND530-P
15ND530-P.AX7DK
15ND530-U
15N365-T
15N365-T.AF70L
15N530
15N530-P
15N530-P.AH70K
15N530-P.AH7DK
15N530-R
15N530-U
15N530-X
15ND530
15ND530-P
15ND530-P.AX7DK
15ND530-U
Korvattavat LG kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu LG kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
| SKU | CS-HSU415NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128224129 |
| Korvaa | 916Q2232H / 916Q2237H / 916Q2238H / 916T2203H / 916T220H / 916t2232H / 921600033 / CQB-924 / LuvBook F511 / SQU-1201 / SQU-1202 / SQU-1301 / SQU-1302 / SQU-1303 / SQU-1322 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 281.60 x 36.40 x 21.20mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |