LG EasyNote SB85 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Packard Bell kannettavien tietokoneiden kanssa:
EasyNote SB85
EasyNote F0335
EasyNote MZ35
EasyNote MZ36
Easynote SB86
EasyNote Minos GP2
EasyNote Minos GP2W
EasyNote Minos GP3
EasyNote Minos GP3W
EasyNote Minos MGP00
EasyNote Minos MGP20
EasyNote MZ35-001
EasyNote MZ35-200
EasyNote MZ35-216
EasyNote MZ35-V-013
EasyNote MZ35-V-036
EasyNote MZ35-V-060
EasyNote MZ35-V-009
EasyNote MZ35-V-075
EasyNote MZ35-U-005
EasyNote MZ36-R-017
EasyNote MZ36-T-015
EasyNote MZ36-T-026
EasyNote MZ36-U-024-UK
EasyNote MZ36-V-107
EasyNote MZ36-V-117
EasyNote MZ36-U-086
EasyNote MZ36-U-038
EasyNote MZ36-T-019
EasyNote MZ36-V-122
EasyNote MZ45
EasyNote SB65
EasyNote SB86
EasyNote SB87
EasyNote SB88-P-009
EasyNote SB89-P-013
EasyNote SB89-P-024
EasyNote SB89-P-020W
EasyNote F0335
EasyNote MZ35
EasyNote MZ36
Easynote SB86
EasyNote Minos GP2
EasyNote Minos GP2W
EasyNote Minos GP3
EasyNote Minos GP3W
EasyNote Minos MGP00
EasyNote Minos MGP20
EasyNote MZ35-001
EasyNote MZ35-200
EasyNote MZ35-216
EasyNote MZ35-V-013
EasyNote MZ35-V-036
EasyNote MZ35-V-060
EasyNote MZ35-V-009
EasyNote MZ35-V-075
EasyNote MZ35-U-005
EasyNote MZ36-R-017
EasyNote MZ36-T-015
EasyNote MZ36-T-026
EasyNote MZ36-U-024-UK
EasyNote MZ36-V-107
EasyNote MZ36-V-117
EasyNote MZ36-U-086
EasyNote MZ36-U-038
EasyNote MZ36-T-019
EasyNote MZ36-V-122
EasyNote MZ45
EasyNote SB65
EasyNote SB86
EasyNote SB87
EasyNote SB88-P-009
EasyNote SB89-P-013
EasyNote SB89-P-024
EasyNote SB89-P-020W
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Packard Bell alkuperäisakut:
SQU-702
SQU-703
SQU-710
4UR18650F-QC-PL1A
4UR18650Y-2-QC-PL1
4UR18650Y-QC-PL1A
916C6080F
916C6110F
916C7010F
916C7030F
916C7660F
916C7680F
CGR-B/458 CGR-B/8D8
EUP-P3-3-22
EUP-P3-4-22
EUP-P3-4-23
EUP-P5-1-22
AL-096 PL3C
AL-096 PL5C
SQU-703
SQU-710
4UR18650F-QC-PL1A
4UR18650Y-2-QC-PL1
4UR18650Y-QC-PL1A
916C6080F
916C6110F
916C7010F
916C7030F
916C7660F
916C7680F
CGR-B/458 CGR-B/8D8
EUP-P3-3-22
EUP-P3-4-22
EUP-P3-4-23
EUP-P5-1-22
AL-096 PL3C
AL-096 PL5C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LXE510NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060796 |
| Mitat | 206.20 x 61.20 x 20.10mm |
| Korvaa | SQU-702 / SQU-703 / 4UR18650F-QC-PL1A / 4UR18650Y-2-QC-PL1 / 4UR18650Y-QC-PL1A / 916C6080F / 916C6110F / 916C7010F / 916C7030F / 916C7660F / 916C7680F / CGR-B/458 CGR-B/8D8 / EUP-P3-3-22 / EUP-P3-4-22 / EUP-P3-4-23 / EUP-P5-1-22 / AL-096 PL3C / AL-096 PL5 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |