Lenovo Yoga 900 akku 8700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Yoga 900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
5B10H43261
L14M4P24
L14M4P24
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY900NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114192 |
| Mitat | 265.54 x 126.32 x 4.85mm |
| Korvaa | L14M4P24 / 5B10H43261 / L14L4P24 / 5B10H55224 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8700mAh / 65.25Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |