Lenovo Yoga 710 15" akku 5800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Yoga 710 15"
Yoga 710-15ISK
Yoga 710-15ISK 80U0Yoga
Yoga 710-14ISK-ISE
Yoga 710-15ISK (80U0000HRA)
Yoga 710-14IKB 80V40000HH
Yoga 710-14IKB 80V4002JGE
Yoga 710-14IKB 80V4003ARA
Yoga 710-14IKB 80V4004BGE
Yoga 710-14IKB 80V4004NMH
Yoga 710-14ISK 80TY000RGE
Yoga 710-14ISK 80TY003GCK
Yoga 710-15IKB (80V5)
Yoga 710-15IKB (80V5000JRK)
Yoga 710-14ISK
Yoga 710-15ISK (80U00005US)
YOGA 710-14ISK-IFI
Yoga 710-15ISK (80UD01AMGE)
Yoga 710-14IKB 80V40001HH
Yoga 710-14IKB 80V40034RA
Yoga 710-14IKB 80V4003RPB
Yoga 710-14IKB 80V4004JGE
Yoga 710-14IKB 80V4006FGE
Yoga 710-14ISK 80TY000SGE
Yoga 710-14ISK 80TY003HCK
Yoga 710-15IKB (80V50000US)
Yoga 710-15ISK (80U00006US)
Yoga 710-14IKB
Yoga 710-14IKB 80V4002HGE
Yoga 710-14IKB 80V40036RA
Yoga 710-14IKB 80V40048MH
Yoga 71
Yoga 710-15ISK
Yoga 710-15ISK 80U0Yoga
Yoga 710-14ISK-ISE
Yoga 710-15ISK (80U0000HRA)
Yoga 710-14IKB 80V40000HH
Yoga 710-14IKB 80V4002JGE
Yoga 710-14IKB 80V4003ARA
Yoga 710-14IKB 80V4004BGE
Yoga 710-14IKB 80V4004NMH
Yoga 710-14ISK 80TY000RGE
Yoga 710-14ISK 80TY003GCK
Yoga 710-15IKB (80V5)
Yoga 710-15IKB (80V5000JRK)
Yoga 710-14ISK
Yoga 710-15ISK (80U00005US)
YOGA 710-14ISK-IFI
Yoga 710-15ISK (80UD01AMGE)
Yoga 710-14IKB 80V40001HH
Yoga 710-14IKB 80V40034RA
Yoga 710-14IKB 80V4003RPB
Yoga 710-14IKB 80V4004JGE
Yoga 710-14IKB 80V4006FGE
Yoga 710-14ISK 80TY000SGE
Yoga 710-14ISK 80TY003HCK
Yoga 710-15IKB (80V50000US)
Yoga 710-15ISK (80U00006US)
Yoga 710-14IKB
Yoga 710-14IKB 80V4002HGE
Yoga 710-14IKB 80V40036RA
Yoga 710-14IKB 80V40048MH
Yoga 71
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L15M4PC2
L15L4PC2
5B10K90778
5B10K90802
L15L4PC2
5B10K90778
5B10K90802
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY715NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127291 |
| Mitat | 242.40 x 144.20 x 5.50mm |
| Korvaa | L15M4PC2 / L15L4PC2 / 5B10K90778 / 5B10K90802 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 44.31Wh |
| Jännite | 7,64 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |