Lenovo Yoga 2 Pro akku 7400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
YYoga 2 Pro 13.3"
Yoga 2 Pro Ultrabook
Yoga 2 Pro-13 59-382893
Yoga 2 Ultrabook
Yoga 2 Pro Ultrabook
Yoga 2 Pro-13 59-382893
Yoga 2 Ultrabook
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
11S121500
121500156
21CP5/57/128-2
L12M4P21
121500156
21CP5/57/128-2
L12M4P21
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY213NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094500 |
| Mitat | 291.98 x 130.07 x 5.07 mm |
| Korvaa | L12M4P21 / 121500156 / 21CP5/57/128-2 / 11S121500 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 54.76Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |