Lenovo ThinkPad Yoga 11e Chromebook akku 3600 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad Yoga 11e Chromebook akku 3600 mAh
In stock
- SKU
- CS-LVY112NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IThinkPad Yoga 11e Chromebook
Yoga 11e 20GC
Yoga 11e 20GE
Yoga 20GE 11e
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20ge
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GE 20GE0003US
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GB
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HV
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GD
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GF
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20J0
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GA
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HU
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GC
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HW
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HY
Yoga 11e 20GC
Yoga 11e 20GE
Yoga 20GE 11e
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20ge
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GE 20GE0003US
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GB
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HV
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GD
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GF
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20J0
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GA
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HU
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20GC
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HW
ThinkPad Yoga 11e Chromebook 20HY
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
00HW043
00HW042
SB10J78990
SB10J78991
00HW042
SB10J78990
SB10J78991
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVY112NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128793 |
| Mitat | 272.94 x 110.00 x 5.60mm |
| Korvaa | 00HW043 / 00HW042 / SB10J78990 / SB10J78991 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 41.04Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |