Lenovo ThinkPad X220 Tablet, ThinkPad X220i Tablet, ThinkPad X220t akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo ThinkPad X220 Tablet, ThinkPad X220i Tablet, ThinkPad X220t akku 4400 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-LYX220NB
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad X220 Tablet
ThinkPad X220i Tablet
ThinkPad X220t
ThinkPad X220i Tablet
ThinkPad X220t
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
0A36285
0A36286
42T4877l
42T4879
42T4881
ASM 42T4882
FRU 42T4881
0A36286
42T4877l
42T4879
42T4881
ASM 42T4882
FRU 42T4881
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LYX220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062158 |
| Mitat | 238.15 x 99.50 x 26.50mm |
| Korvaa | 0A36285 / 0A36286 / 42T4877l / 42T4879 / 42T4881 / ASM 42T4882 / FRU 42T4881 / 0A36316 / 45N1078 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |