Lenovo ThinkPad X1 akku 3300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
20FB002VGE
20FB003RGE
20FB0043GE
ThinkPad X1 Carbon
ThinkPad X1 Carbon 2016
ThinkPad X1C yoga
ThinkPad X1C yoga Carbon
20FB003RGE
20FB0043GE
ThinkPad X1 Carbon
ThinkPad X1 Carbon 2016
ThinkPad X1C yoga
ThinkPad X1C yoga Carbon
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
00HW028
SB10F46466
SB10F46466
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVC100NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128121060 |
| Mitat | 305.50 x 109.70 x 5.00 mm |
| Korvaa | 00HW028 / SB10F46466 / 01AV409 / 01AV410 / 01AV440 / 01AV441 / 01AV444 / 01AV457 / 01AV458 / 4ICP4/48/123 / 4ICP4/48/125 / OOHW028 / OOHW029 / SB10K97566 / SB10K97567 / 00HW029 / 01AV438 / 01AV439 / 01AV473 / PP41AT137Q-3 / SB10F46467 / TP00076A / TP00076 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 50.16Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |