Lenovo ThinkPad T720s akku 3600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad 720s
IdeaPad 720S-13
Ideapad 720S-13ARR
Ideapad 720S-13IKB
IdeaPad 720s-13IKB (81A8)
IdeaPad 720s-13IKB (81A80093GE)
IdeaPad 720s-13IKB (81A80094GE)
IdeaPad 720s-13IKB (81BV002NCD)
IdeaPad 720s-13IKB (81BV002PCD)
IdeaPad 720s-13IKB (81BV0067CD)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L16C4PB3
L16L4PB3
L16M4PB3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVT720NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142140 |
| Mitat | 278.22 x 95.50 x 4.26mm |
| Korvaa | L16C4PB3 / L16L4PB3 / L16M4PB3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 47.62Wh |
| Jännite | 7,68 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |