Lenovo ThinkPad T430u akku 4250 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad T420s
Thinkpad T420s 4171-A13
ThinkPad T420si
Thinkpad T420s 4171-A13
ThinkPad T420si
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
121500077
45N1088
45N1089
45N1090
45N1091
L11N3P51
L11S3P51
45N1088
45N1089
45N1090
45N1091
L11N3P51
L11S3P51
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-LVT430NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128094777 |
| Mitat | 205.55 x 119.26 x 7.25 mm |
| Korvaa | L11N3P51 / L11S3P51 / 45N1090 / 45N1091 / 45N1089 / 45N1088 / 121500077 / 3ICP7/64/84 / ASM 45N1090 / FRU 45N1091 / LC P/N 121500077 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4250mAh / 47.18Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |